Chroń swoją firmę przed zagrożeniami cybernetycznymi

Naszą misją jest edukacja przedsiębiorców w zakresie cyberbezpieczeństwa i dzielenie się sposobami na lepszą ochronę firm przed działaniami przestępców. Securivy zabezpiecza największe przedsiębiorstwa, usługodawców i organizacje w kraju. Dbamy również o małe firmy.

Praca z pasją

Naszym celem jest zapewnienie przedstawicielom każdej branży zautomatyzowanej, inteligentnej ochrony przed zagrożeniami. Proponujemy narzędzia, które zmniejszają ryzyko ataku oraz udzielamy wsparcia, aby nasi klienci mogli sprostać wymaganiom związanymi z efektywną i bezpieczną pracą.

Co się dla nas liczy?

Nasza idea jest prosta

Uczynić cyberbezpieczeństwo zrozumiałym i dostępnym dla każdego przedsiębiorcy.

Jesteśmy młodym zespołem, który nieustannie się rozwija i stawia na innowacje oraz elastyczność. Securivy to nie tylko ogromna wiedza oraz najlepsze technologie w branży IT, ale także sposób komunikacji zrozumiały dla klientów z każdego sektora biznesu.

Usługi Securivy to bezpieczeństwo bez kompromisów. Jesteśmy przekonani, że skuteczna ochrona jest możliwa bez obniżania wydajności firmowych komputerów oraz kosztownych inwestycji w infrastrukturę lub działy IT.
Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci zabezpieczyć Twoje zasoby.

Zadzwoń do nas

Chcesz do nas dołączyć?

Zawsze szukamy ludzi, którzy chcą się rozwijać, a technologia jest ich pasją. Jeśli razem z nami chcesz zmieniać świadomość firm na temat bezpieczeństwa IT, to w naszym zespole brakuje właśnie Ciebie!

Grafika przedstawiająca dwie żółte chmurki chatu
Aplikuj już teraz