Chroń swoją firmę przed zagrożeniami cybernetycznymi

Naszą misją jest edukacja przedsiębiorców w zakresie cyberbezpieczeństwa i dzielenie się sposobami na lepszą ochronę firm przed działaniami przestępców. Securivy zabezpiecza największe przedsiębiorstwa, usługodawców i organizacje w kraju. Dbamy również o małe firmy.

Praca z pasją

Naszym celem jest zapewnienie przedstawicielom każdej branży zautomatyzowanej, inteligentnej ochrony przed zagrożeniami. Proponujemy narzędzia, które zmniejszają ryzyko ataku oraz udzielamy wsparcia, aby nasi klienci mogli sprostać wymaganiom związanymi z efektywną i bezpieczną pracą.

Co się dla nas liczy?

Nasza idea jest prosta

Uczynić cyberbezpieczeństwo zrozumiałym i dostępnym dla każdego przedsiębiorcy.

Jesteśmy młodym zespołem, który nieustannie się rozwija i stawia na innowacje oraz elastyczność. Securivy to nie tylko ogromna wiedza oraz najlepsze technologie w branży IT, ale także sposób komunikacji zrozumiały dla klientów z każdego sektora biznesu.

Usługi Securivy to bezpieczeństwo bez kompromisów. Jesteśmy przekonani, że skuteczna ochrona jest możliwa bez obniżania wydajności firmowych komputerów oraz kosztownych inwestycji w infrastrukturę lub działy IT.
Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci zabezpieczyć Twoje zasoby.

Zadzwoń do nas

Zespół Securivy

CEO Securivy

Paweł Chudziński
CEO

Paulina Lange
Content Marketing Specialist

Patryk Sołtysiak
Customer Development Specialist

Aleksandra Bobel
Marketing and Sales Specialist

Chcesz do nas dołączyć?

Zawsze szukamy ludzi, którzy chcą się rozwijać, a technologia jest ich pasją. Jeśli razem z nami chcesz zmieniać świadomość firm na temat bezpieczeństwa IT, to w naszym zespole brakuje właśnie Ciebie!

Grafika przedstawiająca dwie żółte chmurki chatu
Aplikuj już teraz