Dlaczego my?

Jesteśmy młodym zespołem, dla którego priorytetem jest bezpieczeństwo IT oraz satysfakcja klienta. Securivy to innowacyjne podejście, elastyczność oraz powiew świeżości w świecie IT.

Nowoczesność

Zawsze staramy się śledzić najnowsze rozwiązania w branży bezpieczeństwa IT, aby wdrożenia w firmach naszych klientów spełniały najwyższe standardy.

Specjalizacja i rozwój

W dynamicznej branży IT postawiliśmy na rozwój w określonym sektorze. Skupienie się na bezpieczeństwie i outsourcingu pozwala nam na dostarczanie najnowszych technologii.

Elastyczność i doświadczenie

Wśród naszych klientów znajdują się rozpoznawalne marki, ale i małe przedsiębiorstwa. Cieszymy się z zaufania każdego klienta. Wszystkie nasze działania skierowane są do firm różnej wielkości.

Długotrwałe relacje

Naszych klientów traktujemy jak zaufanych partnerów — słuchamy ich i staramy się rozbudowywać nasze portfolio zgodnie z potrzebami. Uwzględniamy ich pomysły i informujemy ich o aktualizacjach oraz planowanych zmianach.

Zgrany zespół

Spędzając razem czas, uczymy się od siebie najwięcej. Wszyscy wnosimy nową energię i pomysły do zespołu, dzięki czemu możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty.

Support i kontakt 24/365

Nigdy nie zostawiamy naszych klientów bez wsparcia technicznego. Telefon, mail, komunikatory, webinaria — sposobów komunikacji jest mnóstwo. Zawsze znajdziemy optymalne rozwiązanie, a problem wyjaśnimy jak najszybciej.

Dlaczego warto?

Jako Securivy cenimy indywidualność nie tylko w pracy, ale i w podejściu do klienta. Masz konkretny problem lub potrzebę, ale nie możesz znaleźć rozwiązania? Nasz zespół oferuje nie tylko konsultacje, ale i spersonalizowane opcje wdrożeń, które na pewno odpowiedzą na Twoje potrzeby.

Poznaj nas bliżej

Nasza idea jest prosta

Branża IT potrafi przytłoczyć wielu klientów, zwłaszcza w zakresie komunikacji i wdrażania nowych rozwiązań technologicznych. Dlatego jako Securivy postanowiliśmy ograniczyć te bariery do minimum i wyjść naprzeciw, zarówno fachowcom, jak i osobom niedoświadczonym w temacie IT. Jesteś inżynierem, CEO, CTO lub CIO? A może zajmujesz się działem HR, albo prowadzisz własną firmę? – Niezależnie od tego jak daleko sięga Twoja wiedza informatyczna, możesz się do nas zgłosić i liczyć na pomoc dostosowaną do Twoich potrzeb.

Przyświeca nam jeden cel

Nasza firma istnieje na rynku od 2015 roku i od tego czasu regularnie świadczy usługi z zakresu bezpieczeństwa, czy outsourcingu IT, zarówno dla dużych, jak i małych firm. Naszym celem jest nie tylko dostarczanie najlepszych rozwiązań, ale i ciągły rozwój i partnerskie podejście do klienta. Śledzimy najnowsze trendy, obserwujemy rynek i nieustannie dopasowujemy swoją ofertę do wymagań oraz potrzeb różnych klientów. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i dopiero kreującym się potrzebom.

Jesteśmy młodym zespołem, który nieustannie się rozwija i stawia na innowacje oraz elastyczność. Securivy to nie tylko ogromna wiedza oraz najlepsze technologie w branży IT, ale i zniwelowane bariery w komunikacji.

Nasz zespół

CEO Securivy

Paweł Chudziński
Founder & CEO


Patryk Sołtysiak
Customer Development Specialist

Securivy członek zespołu Sales and marketing Specialist

Aleksandra Bobel
Marketing and Sales Specialist

Zaufali nam

Chcesz do nas dołączyć?

Zawsze szukamy ludzi, którzy chcą się rozwijać, a technologia jest ich pasją. Jeśli razem z nami chcesz zmieniać świadomość firm na temat bezpieczeństwa IT, to w naszym zespole brakuje właśnie Ciebie!

Grafika przedstawiająca dwie żółte chmurki chatu
Aplikuj już teraz