W świecie cyfrowym szyfrowanie plików i folderów stało się nie tylko niezbędnym narzędziem, ale przede wszystkim gwarancją bezpieczeństwa i prywatności. Dlatego Securivy, lider w branży IT, oferuje wysokiej jakości usługi szyfrowania, które zabezpieczą Twoje pliki i foldery przed nieautoryzowanym dostępem, utratą danych czy cyberatakiem.

Dlaczego warto wybrać szyfrowanie plików i folderów od Securivy?

Securivy jest ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Z naszą pomocą, szyfrowanie plików i katalogów stanie się proste, szybkie i, co najważniejsze – trwałe. Nasza usługa szyfrowanie danych daje Ci pełną kontrolę nad przetwarzanymi informacjami. Zapewniamy profesjonalne zabezpieczenie przed cyberatakami, nieautoryzowanym dostępem oraz przypadkowym usunięciem. Dzięki naszym usługom zyskujesz spokój – szyfrowanie plików sprawia, że Twoje dane są bezpieczne i nawet jeśli zostaną przechwycone przez przestępców, to Ci nie będą w stanie uzyskać dostępu do zawartości.

szyfrowanie-danych-w-chmurze

Na czym polega szyfrowanie folderów? 

Na początek warto wiedzieć, że każdy plik i folder może być zabezpieczony osobno np. innym hasłem. Takie rozwiązanie ma niezwykle ważną zaletę – nawet jeśli ktoś złamie pojedyncze hasło i uzyska dostęp do konkretnego dokumentu, pozostałe dane wciąż są chronione. W celu szyfrowania, wykorzystuje się różnego rodzaju algorytmy. Potrzebny jest także klucz, czyli np. hasło, za pomocą którego odblokujemy dostęp. W jaki sposób może odbywać się szyfrowanie plików i folderów? 

Szyfrowanie folderów i plików – kompletna oferta od Securivy

W Securivy dostarczamy kompleksowe rozwiązania IT dostosowane do indywidualnych potrzeb organizacji. Zapewniamy nie tylko szyfrowanie plików, ale także szereg usług dodatkowych, takich jak:

Securivy: Bezpieczeństwo, na które możesz liczyć

Bezpieczeństwo IT to nasza specjalność. Dlatego, jeśli szukasz usług IT na najwyższym poziomie, to skontaktuj się z nami. Korzystamy z najnowszych technologii i sprawdzonych procedur. Usługi IT zawsze dostosowujemy do potrzeb. Oferujemy wsparcie szyte na miarę potrzeb Twojej firmy. Dlatego bez względu na to, czy interesuje Cię tylko szyfrowanie plików i folderów, czy też oczekujesz kompleksowego wsparcia – skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o możliwościach współpracy.

szyfrowanie-plikow-i-folderow

Jeśli szukasz sprawdzonej i bezpiecznej aplikacji, zgłoś się do nas, a wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie, uwzględniając możliwości firmy oraz posiadany budżet. 

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się więcej o szyfrowaniu plików i folderów

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymać dodatkowe informacje i materiały.