Dlaczego warto zdecydować się na
Outsourcing IT

Wiele osób czuje się przytłoczonych liczbą rozwiązań technologicznych i uważa, że ich wiedza informatyczna nie jest na tyle wystarczająca, aby samodzielnie wybrać skuteczne narzędzia dla swojej firmy. Spora część przedsiębiorców pragnie skupić się wyłącznie na rozwijaniu własnego biznesu, powierzając dział IT specjalistom. Działając jako firma outsourcingowa, jesteśmy w stanie pomóc Ci w obu przypadkach. 

 

it-dla-malych-firm

Niezależnie od wielkości Twojej organizacji oraz branży w jakiej działasz, potrzebujesz dobrej obsługi informatycznej. Outsourcing IT to coraz bardziej popularne rozwiązanie, z uwagi na możliwość cięcia kosztów.

obsluga-informatyczna-firm-poznan

Decydując się na taką opcję, nie musisz zatrudniać własnych specjalistów, zastanawiać się nad wyborem narzędzi poprawiających działanie infrastruktury IT, ani obawiać się nieplanowanych wydatków w razie awarii. Powierzając nam realizację usług w zakresie IT masz pewność, że dostarczymy Ci najlepsze rozwiązania, dopasowane w 100% do charakteru Twojej działalności, możliwości finansowych oraz efektu jaki chcesz osiągnąć w krótkim i długim horyzoncie czasu.

Na bieżąco śledzimy branżowe trendy oraz obserwujemy zmiany zachodzące na rynku. Dzięki temu wiemy które narzędzie sprawdzają się najlepiej i co nowego można wdrożyć, aby poprawić funkcjonowanie całej infrastruktury informatycznej.

Outsourcing dla firm – co jeszcze możemy Ci zaproponować?

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem IT oraz usprawnianiem pracy zespołowej. Jesteśmy przekonani, że zadbanie o obie kwestie przyczyni się nie tylko do rozwoju Twojej firmy, ale również do poprawy jej konkurencyjności i rentowności.

Oferujemy zarówno IT dla małych firm, które dopiero zaczynają swoją działalność na rynku i chcą zadbać o podstawowe kwestie związane z bezpieczeństwem, jak i dla doświadczonych organizacji i korporacji, gdzie potrzebne są zaawansowane rozwiązania i kompleksowe narzędzie chroniące nawet rozproszoną sieć.

outsourcing-dla-firm-poznan
outsourcing-it-poznan

Nasze atuty to przede wszystkim doświadczenie, ogromna i nieustannie pogłębiana wiedza, elastyczność oraz nastawienie na budowę relacji z klientem. Jesteśmy jedynym autoryzowanym partnerem Untangle w Polsce – marki cieszącej się ogromnym zaufaniem na całym świecie. Co za tym idzie, możemy zaproponować Ci najlepsze rozwiązania umożliwiające optymalizację sieci, ochronę danych i urządzeń.

Obsługa informatyczna firm to także dostarczanie narzędzi ułatwiających codzienne zadania. Będąc partnerem Microsoft, zadbamy o poprawę jakości pracy zdalnej oraz pracy w chmurze, oferując zaimplementowanie praktycznych aplikacji

Jakie są zalety outsourcingu IT

zalety-outsourcingu-it

Powierzając nam kontrolę nad infrastrukturą IT masz pewność, że Twoja firma jest skutecznie chroniona przed atakami hakerskimi, a wszelkie zagrożenia są błyskawicznie wykrywane. Co więcej, możesz liczyć na naszą stałą dostępność i szybką reakcję w razie problemów.

Nigdy nie zostawiamy klientów w potrzebie, gdyż doskonale wiemy jak kosztowne mogą być przestoje w pracy. Jeśli szukasz zaufanego partnera technologicznego dla swojej firmy, masz nasze pełne wsparcie.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się więcej o usłudze outsourcingu IT

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymać dodatkowe informacje i materiały.