Optymalizacja sieci, czyli

W jaki sposób działa SD-WAN Router?

Zadaniem routerów SD-WAN jest równoważenie ruchu sieciowego w czasie rzeczywistym. Mogą mieć one postać zarówno niewielkiego, lekkiego urządzenia, które należy podłączyć do sieci, jak i aplikacji w wirtualnym środowisku. Decydując się na wdrożenie tego rozwiązania w swojej firmie, możesz liczyć na wiele korzyści.

 

Dzięki kształtowaniu ruchu i funkcji Quality of Service możliwe jest ustalanie priorytetów ruchu o znaczeniu krytycznym dla firmy, poprawiając tym samym łączność z internetem. Jednocześnie nie musisz obawiać się, że jakiekolwiek z urządzeń w Twojej firmie wykorzysta całą przepustowość łącza, co mogłoby wpłynąć na odcięcie innych sprzętów od internetu.

Rozwiązania SD-WAN stają się coraz bardziej popularne, gdyż wielu firmom i organizacjom zależy na szybkiej, skalowalnej i elastycznej łączności między różnymi środowiskami sieciowymi.

Co więcej, przedsiębiorstwa dążą do obniżenia TCO (Total Cost of Ownership), czyli całkowitego kosztu posiadania, związanego z pozyskaniem, instalowaniem, użytkowaniem oraz utrzymywaniem infrastruktury.

Wydajna sieć w Twojej firmie

Czym wyróżnia się SD-WAN Router?

Dzięki wdrożeniu aplikacji lub zainwestowaniu w urządzenie fizyczne, możliwa jest optymalizacja sieci i zapewnienie dobrej łączności, niezależnie od lokalizacji poszczególnych biur.

Co więcej, nie musisz martwić się o przestoje w pracy jeśli doszłoby do awarii. Gdy zostanie wykryte zagrożenie, opisywane narzędzie dokona automatycznego przełączenia łącza na to, które działa prawidłowo.

Jakie działa SD-WAN Router

Rozwiązania SD-WAN w inteligentny sposób identyfikują ścieżkę, która najlepiej spełnia idealne wymagania dotyczące wydajności dla określonej aplikacji, a następnie kierują do niej ruch. Ta funkcja bezpośrednio wpływa na lepsze wrażenia użytkownika

Jeśli chcesz poprawić wydajność swojej sieci, a jednocześnie zależy Ci na ograniczeniu kosztów, SD-WAN Router jest najlepszym rozwiązaniem.

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, w jaki sposób najlepiej wykorzystać je w Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się więcej o technologii routery SD-WAN

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymać dodatkowe informacje i materiały.