Szkolenia IT, czyli jak zadbać o bezpieczeństwo firmy

W Securivy oferujemy szkolenia IT, które są dedykowane zarówno do firm, chcących podnieść swoje standardy bezpieczeństwa, jak i do jednostek pragnących poszerzyć swoją wiedzę w tym kierunku. Nasi doświadczeni specjaliści dostarczą przystępne i praktyczne wykłady, które pomogą Ci zrozumieć, jak skutecznie zabezpieczyć swoją firmę przed różnymi zagrożeniami cyfrowymi. Postaw na szkolenie zarządzanie bezpieczeństwem IT z Securivy.

Cyberbezpieczeństwo to zagadnienie, z którym spotyka się praktycznie każda firma działająca w sieci. Można określić je jako podejmowanie czynności mających na celu przeciwdziałanie zagrożeniom cyfrowym, m.in. w postaci nieautoryzowanego dostępu czy ingerencji osób trzecich w zasoby firmy, jej systemy i strukturę.

cyberbezpieczenstwo

Jeśli nie wdrożysz skutecznych zabezpieczeń, bezpieczeństwo IT będzie zagrożone, a ataki pod postacią złośliwego oprogramowania mogą dotknąć również Twoją firmę.

Nasz outsourcing IT oferuje Ci skuteczne narzędzia i audyt IT, co zapewnia ochronę przed atakami zewnętrznymi oraz umożliwiają nawiązywanie bezpiecznych połączeń VPN.

Co więcej, administratorzy będą mogli uzyskać szybki wgląd w ruch sieciowy, a Twoja firma zyska możliwość błyskawicznego reagowania na wszelkie zagrożenia. Masz również pewność, że urządzenia, z których korzystają pracownicy, są zabezpieczone przed nieautoryzowanym dostępem w najlepszy z możliwych sposobów.

uprawnienia-administratora

Możemy także zaproponować Ci rozwiązania IT i usługi IT odpowiadające za równoważenie ruchu sieciowego oraz monitoring łączy. Jeśli dojdzie do awarii, dokonają one automatycznego przełączenia, a Ty nie będziesz musiał obawiać się o przestoje w pracy, ciesząc się sprawnym działaniem sieci przez cały czas.

bezpieczne-pobieranie

Prowadzimy szkolenia z bezpieczeństwa IT, dzięki którym zyskasz pełną wiedzę na temat sposobu działania wybranych produktów. Zaimplementowanie odpowiednich narzędzi, ale również wzrost świadomości pracowników na temat zagrożeń to absolutna podstawa.

Szkolenia bezpieczeństwo IT pozwolą Ci uniknąć nieprzyjemnych i niejednokrotnie bardzo kosztownych skutków ataków, m.in. takich jak utrata cennych danych, zniszczenie architektury IT, utrata reputacji i zaufania klientów czy kradzież informacji.

Postaw na szkolenie i zarządzanie bezpieczeństwem IT wybierz skuteczne narzędzie dla swojej firmy

Podstawowym celem naszej działalności jest dbanie o bezpieczeństwo IT i pomoc IT oraz dostarczanie klientom narzędzi dopasowanych do ich potrzeb, oraz budżetu. Jako oficjalny partner Microsoft, oferujemy różnego rodzaju aplikacje, które z jednej strony poprawiają bezpieczeństwo, a z drugiej wpływają na działania zespołowe oraz wykonywanie czynności w chmurze.

Jesteśmy w stanie dostarczyć Ci narzędzia ułatwiające wdrożenie pracy zdalnej, a następnie przeprowadzić szkolenie z obsługi, tak aby w pełni wykorzystać ich możliwości.

bezpieczne-programy
szkolenie-it

Niezależnie od tego czy chcesz zainwestować w poprawę cyberbezpieczeństwa w swojej firmie, czy też wdrożyć rozwiązania wpływające na efektywność pracy, jesteśmy pewni, że znajdziemy odpowiednie narzędzie również dla Twojej firmy.

Wybranie naszego szkolenia IT dla firm to gwarancja otrzymania najnowszej i najbardziej aktualnej wiedzy ze świata IT. Dołożymy wszelkich starań, aby nasze szkolenia IT były jak najbardziej dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Nasze szkolenia bezpieczeństwo IT to kompleksowe sesje, które mają na celu wyposażyć Twoją firmę w niezbędne narzędzia i wiedzę do skutecznego zabezpieczania sieci przed różnymi zagrożeniami. Szkolenia z bezpieczeństwa IT to również okazja do uzyskania odpowiedzi na pytania oraz konsultacji z najlepszymi specjalistami w branży.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się więcej o szkoleniach

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymać dodatkowe informacje i materiały.