Szkolenia IT, czyli jak zadbać o bezpieczeństwo firmy 

Cyberbezpieczeństwo to zagadnienie, z którym spotyka się praktycznie każda firma działająca w sieci. Można określić je jako podejmowanie czynności mających na celu przeciwdziałanie zagrożeniom cyfrowym, m.in. w postaci nieautoryzowanego dostępu czy ingerencji osób trzecich w zasoby firmy, jej systemy i strukturę.

Jeśli nie wdrożysz skutecznych zabezpieczeń, ataki pod postacią złośliwego oprogramowania mogą dotknąć również Twoją firmę. 

cyberbezpieczenstwo

Skuteczne narzędzia jakie możemy Ci zaoferować zapewniają ochronę przed atakami zewnętrznymi oraz umożliwiają nawiązywanie bezpiecznych połączeń VPN.

Co więcej, administratorzy będą mogli uzyskać szybki wgląd w ruch sieciowy, a Twoja firma zyska możliwość błyskawicznego reagowania na wszelkie zagrożenia. Masz również pewność, że urządzenia z których korzystają pracownicy, są zabezpieczone przed nieautoryzowanym dostępem w najlepszy z możliwych sposobów.

uprawnienia-administratora

Możemy także zaproponować Ci rozwiązania odpowiadające za równoważenie ruchu sieciowego oraz monitoring łączy. Jeśli dojdzie do awarii, dokonają one automatycznego przełączenia, a Ty nie będziesz musiał obawiać się o przestoje w pracy, ciesząc się sprawnym działaniem sieci przez cały czas. 

bezpieczne-pobieranie

Prowadzimy szkolenia, dzięki którym zyskasz pełną wiedzę na temat sposobu działania wybranych produktów. Zaimplementowanie odpowiednich narzędzi, ale również wzrost świadomości pracowników na temat zagrożeń to absolutna podstawa.

W ten sposób unikniesz nieprzyjemnych i niejednokrotnie bardzo kosztownych skutków ataków, m.in. takich jak utrata cennych danych, zniszczenie architektury IT, utrata reputacji i zaufania klientów czy kradzież informacji. 

Postaw na szkolenie i zarządzanie bezpieczeństwem IT

wybierz skuteczne narzędzie dla swojej firmy 

Podstawowym celem naszej działalności jest dbanie o bezpieczeństwo IT i dostarczanie klientom narzędzi dopasowanych do ich potrzeb oraz budżetu. Jako oficjalny partner Microsoft, oferujemy różnego rodzaju aplikacje, które z jednej strony poprawiają bezpieczeństwo, a z drugiej wpływają na działania zespołowe oraz wykonywanie czynności w chmurze.

bezpieczne-programy
szkolenie-it

Jesteśmy w stanie dostarczyć Ci narzędzia ułatwiające wdrożenie pracy zdalnej, a następnie przeprowadzić szkolenie z obsługi, tak aby w pełni wykorzystać ich możliwości. 

Niezależnie od tego czy chcesz zainwestować w poprawę cyberbezpieczeństwa w swojej firmie, czy też wdrożyć rozwiązania wpływające na efektywność pracy, jesteśmy pewni, że znajdziemy odpowiednie narzędzie również dla Twojej firmy.  

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się więcej o szkoleniach

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymać dodatkowe informacje i materiały.