Pomoc IT dla Twoich klientów 

Niezależnie od tego jakie usługi czy produkty oferujesz, z całą pewnością Twoi odbiorcy regularnie zgłaszają się z różnego rodzaju pytaniami, problemami oraz wątpliwościami. Obsługa klientów w tym aspekcie wywiera ogromny wpływ na postrzeganie marki oraz jej renomę.

Jeśli zależy Ci na poprawie jakości zdalnej pomocy, możesz skorzystać z gotowych produktów, których wdrożeniem chętnie się zajmiemy. Zaawansowane programy pomogą w priorytetyzacji problemów, zarządzaniu zgłoszeniami oraz ich monitorowaniu.  

pomoc-zdalna-poznan
pomoc-it-poznan

Sprawna i skuteczna pomoc na najwyższym poziomie 

Mając na uwadze sprawne i szybkie działanie serwisu, zajmujemy się dostarczaniem oprogramowania, które pomoże Ci zwiększyć efektywność i wydajność pracy zespołu. W ten sposób będzie on w stanie lepiej zarządzać zgłoszeniami oraz problemami klientów, szybciej reagując na poważne awarie.

Korzystając z oferowanych przez nas rozwiązań, możesz stworzyć własne polityki i procedury, dzięki którym obsługa przejdzie na znacznie wyższy poziom. To wszystko przełoży się na pozytywny wizerunek Twojej firmy oraz zadowolenie klientów. 

Zajmujemy się dostarczaniem oprogramowania do świadczenia zdalnej pomocy. To jedno z najlepszych rozwiązań dla firm, którym zależy na podejmowaniu szybkich reakcji i błyskawicznym rozwiązywaniu problemów.

Z oferowanych przez nas narzędzi korzystają zarówno inne firmy działające w branży IT, jak i duże organizacje, posiadające własne zespoły. 

helpdesk

Dlaczego warto wdrożyć IT helpdesk?

Profesjonalna pomoc IT pozwala szybko rozwiązywać wszelkiego rodzaju problemy z infrastrukturą. Nie ma znaczenia, czy chodzi o pozornie mało-istotne problemy takie jak niedziałające uwierzytelnianie wieloskładnikowe, czy też o krytyczne dla przedsiębiorstwa wyzwania związane np. z atakami, czy też zainfekowanymi urządzeniami.

Sprawnie działające wsparcie IT umożliwia efektywne rozwiązywanie wszelkich problemów zgodnie z priorytetami. Dzięki temu zarządzanie infrastrukturą IT staje się efektywniejsze i skuteczniejsze. W Securivy dostarczamy rozwiązania, które pozwalają wdrożyć własny IT helpdesk. Jest on przydatny nie tylko w organizacjach specjalizujących się w dostarczaniu oprogramowania, ale także pozostałych przedsiębiorstwach posiadających działy techniczne. Wsparcie informatyczne dla firm ułatwia pracownikom efektywne korzystanie z systemów.

Pomagamy wdrożyć profesjonalna pomoc IT

Sami świadczymy usługi IT, dlatego wiemy, jak ważne dla klientów jest odpowiednie wsparcie. Oferujemy m.in. szkolenia IT, które pozwolą efektywnie wdrożyć nowy system. IT Helpdesk to nie tylko oprogramowanie do zgłaszania błędów, incydentów i problemów z siecią. To także szereg polityk i procedur, które pozwalają efektywnie rozwijać sieć.

Pomoc IT to istotny dział, który podnosi bezpieczeństwo IT organizacji. Oczywiście warto pamiętać o wdrożeniu także innych zabezpieczeń, takich jak skanowanie podatności. Dlatego jeśli interesuje Cię wdrożenie helpdesku IT w swojej organizacji lub innych systemów, które podniosą bezpieczeństwo lub wydajność infrastruktury, to zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się więcej o hepdesku i zdalnej pomocy

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymać dodatkowe informacje i materiały.