Nasze realizacje

Case study, inaczej studium przypadku, to dogłębna analiza i opis konkretnej sytuacji, które pozwalają na wyciągnięcie wniosków. W case study brane są pod uwagę wszystkie aspekty, które mogły mieć wpływ na rozwój wydarzeń. Materiał służy wyciąganiu konsekwencji z działań oraz uniknięciu ewentualnych błędów w przyszłości.

Część naszych klientów przed wdrożeniem rozwiązań związanych z cyberbezpieczeństwem w swojej firmie, zetknęła się z niebezpiecznymi zdarzeniami, które nie powinny mieć miejsca. Właśnie takie przypadki znajdują się w naszym archiwum.

Prawdziwe historie, prawdziwych ludzi, które pomagają zrozumieć, jak duże znaczenie mają szczegóły, które często uznawane są za nieistotne.

Zobacz, co mówią o nas inni

„Skorzystanie z usług firmy Securivy było świetnym wyborem dla naszego przedsiębiorstwa. Doświadczeni konsultanci i inżynierowie pomogli nam wybrać oprogramowanie Ekran System w wersji On-Premise, które doskonale sprawdziło się w monitorowaniu i rozliczaniu firm zewnętrznych oraz zdalnych konsultantów.”

Dariusz Styczyński

ITS Server & Storage Specialist u jednego z globalnych producentów słodyczy, przekąsek i napojów

„Ekran System to rozwiązanie, które umożliwiło mi skuteczną kontrolę pracowników oraz procesów zachodzących wewnątrz firmy, a także zabezpieczyło firmowe dane przed kradzieżą. Wszystkie najpotrzebniejsze informacje dotyczące aktywności pracowników mam zawsze pod ręką i w łatwy sposób mogę monitorować produktywność mojego zespołu.”

Kamil Wasilewski

Dyrektor Zarządzający w PetRing