W jaki sposób działają
Systemy antyspamowe

SPAM to niezwykle irytujące zjawisko, z którym obecnie spotyka się praktycznie każdy użytkownik poczty elektronicznej. Niechciane wiadomości w wielu przypadkach nie stanowią zagrożenia poważniejszego niż zapychanie skrzynki mailowej czy obciążanie serwera. Niejednokrotnie mogą jednak być narzędziem w rękach cyberprzestępców, którzy w ten sposób chcą przeprowadzić atak hakerski.

Z tego względu, niezwykle ważne jest, aby w Twojej firmie były obecne skuteczne systemy antyspamowe. Zabezpieczają one m.in. przed atakami typu phishing oraz złośliwym oprogramowaniem w postaci wirusów, trojanów czy robaków

 

antyspam

Najlepsze systemy antyspamowe dla Twojej firmy

system-antyspamowy

Ochrona przed spamem to absolutna podstawa, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować Ci rozwiązania dopasowane do charakteru Twojej działalności oraz możliwości finansowych.

Oferowane przez nas programy zostały wyposażone w szereg przydatnych funkcji. Jedną z nich jest filtrowanie, które przejawia się zarówno w kontrolowaniu niezweryfikowanych aplikacji i zaszyfrowanych żądań, jak i blokowaniu SPAMU.

Wdrażając u siebie system antyspamowy, możesz ograniczyć liczbę niechcianych wiadomości. Co więcej, skutecznie zabezpieczysz się przed phishingiem, oprogramowaniem typu malware i ransomware.

Systemy antyspamowe dysponują potężnymi silnikami skanowania, dzięki którym możliwe jest szybkie wykrycie i usunięcie elementów mogących stanowić zagrożenie.

Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo swoich danych oraz urządzeń podłączonych do sieci, pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie, dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Skontaktuj się z nami
antyspamowy-system

Antyspam – dlaczego profesjonalne zabezpieczenie jest ważne?

Pomimo rozwoju nowoczesnych komunikatorów online, maile wciąż pozostają podstawową formą komunikacji online. Dlatego zabezpieczenia antyspamowe są tak istotne. Konieczność ręcznego przetwarzania maili naraża firmę na duże koszty. Pracownicy, zamiast skupiać się na kluczowych zadaniach, tracą czas na zapoznawanie się z wiadomościami oraz ich przetwarzanie. 

Antyspam chroni pracowników przed niechcianymi wiadomościami. W ten sposób poprawia nie tylko efektywność, ale także bezpieczeństwo IT. Wśród spamerskich wiadomości mogą znaleźć się także oszustwa, czy też wiadomości zawierające wirusy. Przed zainfekowanymi wiadomościami może chronić np. utm firewall, jednak warto minimalizować zagrożenia na różne sposoby.

Zabezpieczenia antyspamowe – kompleksowe wsparcie Twojej firmy

Przygotowane przez nas rozwiązania IT pozwalają skutecznie ograniczyć niechciane wiadomości. Nasz system antyspamowy wyłapuje nie tylko klasyczny SPAM, ale także wiadomości phisingowe oraz zawierające złośliwe oprogramowanie.

Wdrażamy także inne rozwiązania, które podnoszą bezpieczeństwo infrastruktury IT w organizacjach. Jedną z nich jest system NAC, który kontroluje porty USB. Dostarczamy także technologie, zapewniające monitorowanie wydajności sieci, co także pozwala na bieżąco analizować zachowania użytkowników oraz wykrywać anomalie. Jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań, chcesz wdrożyć antyspam i inne nowoczesne technologie, to zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

antyspam

Dowiedz się więcej o systemach antyspamowych

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymać dodatkowe informacje i materiały.