Bezpieczeństwo danych na pierwszym miejscu 

Oprogramowanie wykorzystywane w Twojej firmie musi być skutecznie zabezpieczone przed osobami trzecimi. Jednym z najlepszych sposobów jest uwierzytelnianie wieloskładnikowe. Polega ono na podaniu podczas procesu logowania nie tylko loginu i hasła, ale również dodatkowych elementów identyfikujących. 

Dlaczego uwierzytelnianie wieloskładnikowe jest tak ważne? 

Uwierzytelnianie wieloskładnikowe pozwala w znacznie większym stopniu chronić dane znajdujące się na osobistych oraz firmowych kontach niż zwykłe, nawet często zmieniane hasła. Te zaś mogą zostać w wielu przypadkach skradzione, zapomniane lub ujawnione publicznie. MFA zapewnia dodatkową ochronę, utrudniając włamanie się hakerom, którzy nie mają dostępu do urządzeń/aplikacji, poprzez które odbywa się dodatkowa weryfikacja.

Poniżej znajduje się lista popularnych opcji uwierzytelnienia. 

Uwierzytelnianie wieloskładnikowe powinno być absolutnym priorytetem w Twojej firmie. Jeśli chcesz wdrożyć je u siebie, daj znam znać, a chętnie pomożemy w dobraniu najlepszego rozwiązania.

Jesteśmy w stanie zaproponować Ci różne formy weryfikacji, w 100% dopasowane do charakteru Twojej działalności oraz sposobu pracy.