Audyt pracowników 
Informacje o produktywności i bezpieczeństwie danych IT 

Rozwiązanie dla Twojej firmy, do którego nie potrzebujesz rozbudowanego zaplecza IT oraz umiejętności technicznych – spokojnie my się wszystkim zajmiemy.

Audyt pracowników nie tylko pomoże Ci zauważyć elementy wymagające poprawy, ale da Ci informacje na temat uczciwości i sumienności Twoich pracowników.

Dzięki podsumowaniu zebranych danych w formie przejrzystego raportu oraz naszej analizie i konsultacji w łatwy sposób dowiesz się, czy Twój zespół jest efektywny i czy nikt nie kontaktuje się z konkurencją lub nie wykrada firmowych plików.

Jakie dane zyskasz dzięki monitorowaniu pracowników?

W czym może Ci pomóc monitoring komputerów?  

Audyt pracowników lub zespołów to usługa, która dostarcza ogromną ilość informacji na temat funkcjonowania całej firmy.  

Dzięki zebranym danym w łatwy sposób możesz przeanalizować słabe i mocne punkty swojego przedsiębiorstwa. Wnioski mogą być różne: 

Może CRM, którego używa Twoja firma, nie jest intuicyjny i praca w nim spowalnia cały zespół?  

Może poszczególne aplikacje są źle zoptymalizowane lub sprzęt używany przez Twoich pracowników wymaga ingerencji informatyka, ponieważ zdecydowanie za długo ładuje strony internetowe? 

Uzyskaj więcej informacji

Audyt pracowników 
Usprawnij działanie swojej firmy 

Dzięki naszemu audytowi zyskasz wiele cennych informacji, które pomogą Ci zwiększyć efektywność Twoich pracowników i poszczególnych działów. Audyt pozwoli Ci sprawdzić wydajność zespołu oraz znaleźć elementy wymagające poprawy w infrastrukturze Twojej firmy

Dowiedz się więcej o audycie pracowników

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymać dodatkowe informacje i materiały.