Audyt pracowników

Informacje o produktywności i bezpieczeństwie danych IT

Rozwiązanie dla Twojej firmy, do którego nie potrzebujesz rozbudowanego zaplecza IT oraz umiejętności technicznych – my się wszystkim zajmiemy.

Audyt pracowników pomoże Ci zauważyć elementy wymagające poprawy oraz pozwoli pozyskać informacje na temat uczciwości i sumienności Twoich pracowników.

Zebrane dane są prezentowane w formie przejrzystego raportu. Nasz zespół pomoże Ci w analizie, dzięki czemu dowiesz się o obszarach, które wymagają poprawy. Zapisane sesje dają Ci możliwość oceny efektywności własnego zespołu oraz pozwalają zapobiec nieuczciwym praktykom ze strony pracowników.

Jakie dane zyskasz dzięki monitorowaniu pracowników?

W czym może Ci pomóc monitoring komputerów?

Audyt pracowników lub zespołów to usługa, która dostarcza ogromną ilość informacji na temat funkcjonowania całej firmy.

Dzięki zebranym danym w łatwy sposób możesz przeanalizować słabe i mocne punkty swojego przedsiębiorstwa. Wnioski mogą być różne:

  • Może CRM, którego używa Twoja firma, nie jest intuicyjny i praca w nim spowalnia cały zespół?
  • Może poszczególne aplikacje są przyczyną przestojów w pracy?
  • Może sprzęt używany przez Twoich pracowników wymaga przeglądu informatycznego?
  • Może połączenie z siecią prowadzi do zatorów w przepływie informacji?
Uzyskaj więcej informacji

Audyt pracowników 
Usprawnij działanie swojej firmy 

Dzięki naszemu audytowi zyskasz wiele cennych informacji, które pomogą Ci zwiększyć efektywność Twoich pracowników i poszczególnych działów. Audyt pozwoli Ci sprawdzić wydajność zespołu oraz znaleźć elementy wymagające poprawy w infrastrukturze Twojej firmy

outsourcing

Audyt komputera – monitoring produktywności pracowników

Jednym z rozwiązań, które pozwalają podnieść produktywność, jest audyt systemów informatycznych. Kontrolujemy infrastrukturę IT pod kątem zastosowania rozwiązań umożliwiających bezpieczny i efektywny monitoring produktywności. Audyt IT dostarcza wielu informacji o stanie sieci i infrastruktury, co pozwala zaplanować podjęcie optymalnych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa działań.

Zdajemy sobie sprawę, że w przedsiębiorstwach znaczenie ma nie tylko wydajność, ale także bezpieczeństwo IT . W Securivy oferujemy kompleksowe usługi IT, które zabezpieczają systemy przed nieautoryzowanym dostępem, a także wyciekiem danych.  Oferujemy pomoc IT zgodną z najnowszymi regulacjami i przepisami.

Naszym klientom zapewniamy kompleksowy outsourcing IT, dzięki któremu nie musisz rozwijać wewnętrznych działów informatycznych. To efektywna forma współpracy, zarówno pod kątem szybkości wdrożeń, jak i kosztów. Dlatego jeśli chcesz w swoim przedsiębiorstwie wdrożyć audyt komputerów, pracowników i na tej podstawie rozwijać infrastrukturę IT, to zapraszamy do kontaktu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o audycie pracowników?