Monitorowanie wydajności aplikacji

APM (Application Performance Monitoring) to skrót terminu oznaczającego monitorowanie wydajności aplikacji. Oprogramowanie przeznaczone do tego celu pozwala przedsiębiorstwom na kontrolę działania aplikacji, kluczowych z punktu widzenia ich biznesu.

Monitorowanie aplikacji może być przeprowadzone, posługując się np. takimi kategoriami jak czas ładowania czy czas odpowiedzi aplikacji. Jednocześnie program do APM pozwala na kontrolowanie procesorów, analizowanie wskaźników błędów i ruchu, przy jednoczesnym identyfikowaniu potencjalnych problemów.

monitorowanie-aplikacji

Jeśli krytyczne programy zaczną działać nieprawidłowo, system natychmiast informuje o tym osoby zajmujące się monitoringiem. Dostarcza także raporty, dzięki którym można dokonać niezbędnych analiz. Dzięki temu monitoring aplikacji webowej odbywa się w czasie rzeczywistym, z minimalnym wykorzystaniem zasobów ludzkich.

Dlaczego warto wdrożyć stały monitoring aplikacji webowej?

Zaimplementowanie tego typu narzędzi w firmie pozwala na podjęcie szybkich działań w sytuacji spadku wydajności konkretnych programów. Korzystając z naszych usług, w tej dziedzinie masz pewność, że system umożliwiający monitorowanie wydajności aplikacji będzie w stanie kontrolować wszystkie istotne programy, pod kątem potrzeb Twojej organizacji. Możesz także liczyć na precyzyjne przedstawianie informacji. Jakie dodatkowe korzyści przemawiają za tym rozwiązaniem?

monitorowanie-wydajnosci-programow
monitorowanie-programow
  • Nieprawidłowe działanie kluczowych aplikacji powoduje przestoje, które skutkują pochłanianiem cennych zasobów Twojej firmy – czasu, pieniędzy oraz aktywności pracowników. Wdrożenie narzędzia APM pozwala na szybkie wychwytywanie potencjalnych problemów, co przekłada się na oszczędności.
  • Monitorowanie wydajności aplikacji przekłada się na zadowolenie końcowego użytkownika, bowiem może on liczyć na bezproblemową pracę programów, z których korzysta.

APM to rozwiązanie, które sprawdzi się niezależnie od skali Twojego biznesu.

Kolejną korzyścią jest możliwość określenia czy spowolnienie konkretnego programu należy już uznać za nietypowe, czy jeszcze mieszczące się w granicach normalności. Obecność narzędzia APM pozwala także na proaktywne podejście do rozwiązywania problemów z wydajnością.

Skontaktuj się z nami
monitorowanie-aplikacji

Bezpieczne monitorowanie aplikacji i inne usługi

Aplikacje, które działają sprawnie i bezproblemowo, przekładają się na zadowolenie końcowego użytkownika. Monitorowanie aplikacji poprzez wdrożenie APM jest kluczowe dla zapewnienie wysokiej jakości obsługi. Monitor wydajności to rozwiązanie, które sprawdza się niezależnie od skali Twojego biznesu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę, czy dużą organizację.

W Securivy świadczymy także inne usługi IT. Doskonale wiemy, że fundamentem dzisiejszych organizacji jest nie tylko wydajność aplikacji, ale także bezpieczeństwo IT. Dlatego dostarczamy nowoczesne rozwiązania IT w tym zakresie, takie jak uwierzytelnianie wieloskładnikowe, czy też skanowanie podatności. Dlatego gdy Twojej firmie potrzebna jest pomoc IT, to skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej o monitorowaniu wydajności aplikacji

Podaj swój adres e-mail, aby otrzymać dodatkowe informacje i materiały.