Poszukujemy osoby, która będzie wsparciem dla naszych kluczowych pracowników i pomoże w organizacji biura w zakresie administracyjnym i logistycznym. Twoim głównym zadaniem będzie współpraca z poszczególnymi działami firmy i z zewnętrznymi dostawcami usług oraz wsparcie pracowników w codziennej pracy.

Rodzaj pracy: Pełny etat, Część etatu
Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia.

Opis stanowiska:
• Codzienne wsparcie Prezesa w sprawach operacyjnych i prywatnych
• Nadzór nad właściwym działaniem biura i podejmowanie działań zapewniających jego płynne funkcjonowanie
• Obsługa klientów oraz dostawców wewnętrznych i zewnętrznych, kierowanie spraw do właściwych pracowników
• Zapewnienie sprawnego przepływu informacji i prawidłowego obiegu dokumentów (korespondencja, umowy, faktury itp.)
• Bieżąca współpraca z poszczególnymi działami firmy (sprzedaż, marketing, księgowość) i z zewnętrznymi dostawcami usług
• Wsparcie pracowników w codziennej pracy
• Przygotowanie dokumentów, pism, archiwizacja
• Dbanie o prawidłowy wizerunek firmy
• Monitorowanie należności i „miękka” windykacja
• Samodzielna realizacja zleconych projektów
• Organizacja imprez firmowych i wyjazdów służbowych

Wymagania:
• Umiejętność efektywnego wyszukiwania informacji na każdy temat
• Swobodne posługiwanie się pakietem MS Office (Excel, Word)
• Dbałość o detale, dobra znajomość zasad ortografii i stylistyki
• Łatwość w pisaniu i przygotowaniu pism, korespondencji
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, w tym komunikatywność i umiejętność budowania relacji
• Samodzielność́, zaangażowanie i umiejętność́ efektywnego zarzadzania czasem
• Doskonała organizacja pracy własnej i poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki
• Wysoko rozwinięta umiejętność przyswajania nowych informacji i dostosowywania się do dynamicznych zmian

Mile widziane:
• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
• Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy administracyjno-biurowej
• Zainteresowanie technologią i światem IT

Oferujemy:
• Praca stacjonarna, zdalna lub w modelu hybrydowym
• Elastyczne godziny
• Współpraca z największymi firmami w Polsce
• Praca w dynamicznie rozwijającej się branży bezpieczeństwa IT
• Niezależne stanowisko oraz wsparcie zespołu na każdym etapie projektowym
• Dostęp do najlepszych narzędzi na rynku (HubSpot, Office 365, MS Teams, Canva Pro)
• Lokalizacja biura – Andersia Business Center, plac Andersa 7, Poznań

Jesteś studentem i dopiero zaczynasz swoją przygodę z pracą? A może jesteś już doświadczony w tym temacie i chcesz rozwijać nowe umiejętności pod naszymi skrzydłami? Odezwij się – zobaczymy co możemy Ci zaoferować! Możesz załączyć list motywacyjny lub inne materiały, które pozwolą nam Ciebie lepiej poznać!