Poszukujemy osoby, która pomoże nam dotrzeć do większego grona klientów oraz przedstawić oferowane przez nas produkty i usługi. Twoim głównym zadaniem będzie prospecting oraz generowanie leadów B2B we współpracy z działem sprzedaży i marketingu.

Rodzaj pracy: Pełny etat, Część etatu
Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia.

Opis stanowiska:
• Generowanie leadów B2B poprzez Cold Mailing
• Nawiązywanie pierwszego kontaktu z potencjalnymi klientami
• Wyszukiwanie i budowanie baz danych
• Korzystanie z narzędzi do automatyzacji sprzedaży, mailingów i LinkedIna
• Wsparcie działań inbound i outbound marketingu
• Bezpośrednia współpraca z działem marketingu i sprzedaży
• Pomoc w tworzenie krótszych treści tekstowych, w tym treści maili, opisów ofert i produktów, tytułów, haseł
• Wprowadzanie danych do systemu CRM i raportowanie
• Dopracowanie komunikacji ofert dedykowanych poszczególnym segmentom klientów
• Wsparcie w zarządzeniu kampaniami w kanałach cyfrowych (Google, Facebook, Linkedin)
• Pomoc w opracowywaniu strategii content marketingowych
• Monitorowanie poczynań konkurencji
• Przygotowanie prezentacji i materiałów handlowych
• Podejmowanie inicjatyw wewnątrz-organizacyjnych zwiększających efektywność działań sprzedażowych i marketingowych

Wymagania:
Zainteresowanie technologią i światem IT
Dbałość o detale, dobra znajomość zasad ortografii i stylistyki
Umiejętność efektywnego wyszukiwania informacji na każdy temat
• Swoboda prowadzenia rozmów i komunikatywność
• Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej B2 w mowie i piśmie
• Ogólna wiedza z zakresu sprzedaży i Digital Marketingu
• Samodzielność́, zaangażowanie i umiejętność́ efektywnego zarzadzania czasem
• Chęć ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy (gotowość do uczestniczenia w szkoleniach, warsztatach, webinariach)
• Wysoko rozwinięta umiejętność przyswajania nowych informacji i dostosowywania się do dynamicznych zmian

Mile widziane:
• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
• Doświadczenie i umiejętności w marketingu i sprzedaży B2B
• Zainteresowanie tematyką IT Security

Oferujemy:
Praca w 100% zdalna
• Elastyczne godziny
• Współpraca z największymi firmami w Polsce
• Praca w dynamicznie rozwijającej się branży bezpieczeństwa IT
• Niezależne stanowisko oraz wsparcie zespołu na każdym etapie projektowym
• Dostęp do najlepszych narzędzi na rynku (HubSpot, Office 365, MS Teams, Canva Pro)
• Lokalizacja biura – Andersia Business Center, plac Andersa 7, Poznań

Jesteś studentem i dopiero zaczynasz swoją przygodę z marketingiem i sprzedażą? A może jesteś już doświadczony w tym temacie i chcesz rozwijać nowe umiejętności pod naszymi skrzydłami? Odezwij się – zobaczymy co możemy Ci zaoferować! Możesz załączyć list motywacyjny lub inne materiały, które pozwolą nam Ciebie lepiej poznać!