Poszukujemy osoby, która stanie się głosem naszej marki i pomoże nam dotrzeć do większego grona odbiorców budując świadomość powagi cyberbezpieczeństwa.

Rodzaj pracy: Pełny etat, Część etatu
Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia.

Opis stanowiska:

  • Zarządzenie kampaniami w kanałach cyfrowych (Google, Facebook, Linkedin)
  • Współtworzenie dłuższych i krótszych treści, w tym artykułów, opisów, tytułów, haseł zgodnych z SEO oraz zasadami pozycjonowania stron
  • Copywriting
  • Mierzenie i raportowanie KPI
  • Podejmowanie inicjatyw wewnątrz-organizacyjnych zwiększających efektywność działań́ sprzedażowych i marketingowych
  • Mierzenie działań content marketingowych
  • Dopracowanie komunikacji ofert dedykowanych poszczególnym segmentom klientów
  • Szukanie informacji na zadany temat, tworzenie z nich planów, briefów i notatek
  • Monitorowanie poczynań konkurencji
  • Przygotowanie prezentacji i materiałów handlowych

Wymagania:

  • Zainteresowanie technologią i światem IT
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Wiedza z zakresu SEO, SEM i Digital Marketingu
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads, Linkedin Ads
  • Dbałość o detale, dobra znajomość zasad ortografii i stylistyki
  • Umiejętność efektywnego wyszukiwania informacji na każdy temat
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej B2 w mowie i piśmie
  • Kreatywność i komunikatywność́
  • Samodzielność, zaangażowanie i umiejętność́ efektywnego zarządzania czasem
  • Chęć ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy (gotowość do uczestniczenia w szkoleniach, warsztatach, webinariach)
  • Wysoko rozwinięta umiejętność przyswajania nowych informacji i dostosowywania się do dynamicznych zmian

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży IT lub w trakcie studiów informatycznych
  • Wiedza oraz znajomość narzędzi z zakresu marketing automation
  • Zainteresowanie tematyką IT Security
  • Znajomość programów graficznych (Canva, Adobe, Affinity)

Oferujemy:

  • Praca w 100% zdalna
  • Elastyczne godziny
  • Współpraca z największymi firmami w Polsce
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się branży bezpieczeństwa IT
  • Niezależne stanowisko oraz wsparcie zespołu na każdym etapie projektowym
  • Dostęp do najlepszych narzędzi na rynku (HubSpot, Adobe, SurferSEO, Office 365, MS Teams)
  • Lokalizacja biura – Andersia Business Center, plac Andersa 7, Poznań

Jesteś studentem i dopiero zaczynasz swoją przygodę z marketingiem? A może jesteś już doświadczony w tym temacie i chcesz rozwijać nowe umiejętności pod naszymi skrzydłami? Odezwij się – zobaczymy co możemy Ci zaoferować! Możesz załączyć list motywacyjny lub inne materiały, które pozwolą nam Ciebie lepiej poznać!