Poszukujemy osoby, która będzie ekspertem od oferowanych przez nas produktów i usług. Twoim głównym zadaniem będzie prezentowanie naszych produktów, wdrażanie ich, zarządzanie nimi, a także przeprowadzanie szkoleń technicznych. Będziesz współpracował z zagranicznymi dostawcami i razem z nimi świadczył wsparcie techniczne na rzecz naszych klientów.

Rodzaj pracy: Pełny etat, Część etatu
Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia.

Opis stanowiska:
Prezentowanie produktów i usług firmy z zakresu IT
Doradztwo w zakresie wyboru rozwiązań IT i konsulting informatyczny
• Wprowadzanie nowych produktów oraz udoskonalanie i modyfikowanie istniejących
• Przeprowadzanie wdrożeń i analiz przedwdrożeniowych
• Przeprowadzanie szkoleń produktowych dla handlowców i klientów
• Wsparcie techniczne handlowców podczas spotkań z klientami
• Wsparcie techniczne klientów (help-desk)
• Wsparcie sprzedaży rozwiązań informatycznych i konsultingowych
• Kierowanie projektami informatycznym i konsultingowymi
• Bezpośrednia współpraca z działem marketingu i sprzedaży
• Monitorowanie poczynań konkurencji

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z zakresu IT lub w trakcie studiów
Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej B2 w mowie i piśmie
• Umiejętność samodzielnego przygotowania i prowadzenia szkoleń́ technicznych i prezentacji
• Chęć ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy (gotowość do uczestniczenia w szkoleniach, warsztatach, webinariach)
• Wysoko rozwinięta umiejętność przyswajania nowych informacji i dostosowywania się do dynamicznych zmian
• Gotowość do odbywania sporadycznych podróży służbowych oraz spotkań z klientami

Mile widziane:
Znajomość technologii Windows, Windows Server i Linux
Zainteresowanie tematyką IT Security
• Znajomość rynku rozwiązań / usług / technologii z zakresu Cyber Defence (np. firewall, IPS/IDS, DLP, Antywirus, itp.)
• Doświadczenie i umiejętności w marketingu i sprzedaży B2B
• Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
Praca w 100% zdalna
• Elastyczne godziny
• Współpraca z największymi firmami w Polsce
• Praca w dynamicznie rozwijającej się branży bezpieczeństwa IT
• Niezależne stanowisko oraz wsparcie zespołu na każdym etapie projektowym
• Dostęp do najlepszych narzędzi na rynku (HubSpot, Office 365, MS Teams, Canva Pro)
• Lokalizacja biura – Andersia Business Center, plac Andersa 7, Poznań

Jesteś studentem i dopiero zaczynasz swoją przygodę z cyberbezpieczeństwem? A może jesteś już doświadczony w tym temacie i chcesz rozwijać nowe umiejętności pod naszymi skrzydłami? Odezwij się – zobaczymy co możemy Ci zaoferować! Możesz załączyć list motywacyjny lub inne materiały, które pozwolą nam Ciebie lepiej poznać!