Poszukujemy osoby, która przejmie opiekę nad naszą firmową infrastrukturą IT oraz infrastrukturą IT naszych klientów, wesprze nasz zespół w świadczeniu usług outsourcingu IT oraz pomoże w rozwiązywaniu problemów zgłaszanych w systemie Helpdesk.

Rodzaj pracy: Pełny etat, Część etatu
Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia.

wymagania specjalista it rekrutacja

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie usługi outsourcingu IT naszym klientom na terenie Poznania i okolic
  • Wsparcie techniczne i rozwiązywanie problemów zgłaszanych w systemie Helpdesk
  • Utrzymywanie wewnętrznej infrastruktury IT oraz infrastruktury IT naszych klientów
  • Doradztwo w zakresie wyboru rozwiązań IT i konsulting informatyczny
  • Wsparcie techniczne działu sprzedaży/marketingu
  • Wsparcie przy wdrażaniu i obsługa oprogramowania SIEM
  • Przeprowadzanie wdrożeń i analiz przedwdrożeniowych
  • Kierowanie projektami informatycznym i konsultingowymi
  • Udział w procesie obsługi incydentów, problemów i awarii

Wymagania:

  • Zainteresowanie technologią i światem IT
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień sieciowych oraz systemów operacyjnych Windows i Windows Server
  • Podstawowa znajomość systemów Linux i baz danych
  • Umiejętność konfiguracji systemów UTM / Firewall oraz połączeń VPN
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej B2 w mowie i piśmie
  • Umiejętność samodzielnego przygotowania i prowadzenia szkoleń technicznych i prezentacji
  • Chęć ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy (gotowość do uczestniczenia w szkoleniach, warsztatach, webinariach)
  • Wysoko rozwinięta umiejętność przyswajania nowych informacji i dostosowywania się do dynamicznych zmian
  • Elastyczność i komunikatywność
  • Gotowość do odbywania sporadycznych podróży służbowych oraz spotkań z klientami
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów informatycznych
  • Zainteresowanie tematyką IT Security
  • Znajomość rynku rozwiązań / usług / technologii z zakresu Cyber Defence (np. Firewall / UTM, IPS/IDS, DLP, Antywirus, itp.)
  • Znajomość regulacji prawych, w tym m.in. RODO / GDPR
  • Certyfikat CISSP

Oferujemy:

  • Praca w 100% zdalna + sporadyczne wyjazdy do siedziby klientów
  • Elastyczne godziny
  • Współpraca z największymi firmami w Polsce
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się branży bezpieczeństwa IT
  • Niezależne stanowisko oraz wsparcie zespołu na każdym etapie projektowym
  • Dostęp do najlepszych narzędzi na rynku (HubSpot, ClickUp, Office 365, MS Teams)
  • Lokalizacja biura – Andersia Business Center, plac Andersa 7, Poznań

Jesteś studentem i dopiero zaczynasz swoją przygodę z cyberbezpieczeństwem? A może jesteś już doświadczony w tym temacie i chcesz rozwijać nowe umiejętności pod naszymi skrzydłami? Odezwij się – zobaczymy co możemy Ci zaoferować! Możesz załączyć list motywacyjny lub inne materiały, które pozwolą nam Ciebie lepiej poznać!