advancedthreatsummit

Securivy na Advanced Threat Summit 2021

Wraz z końcem roku nasz zespół szkoli się i zdobywa najświeższą wiedzę ze świata cyberbezpieczeństwa. W kolejnych latach chcemy stale podążać za trendami i dostarczać klientom najbardziej rzetelną wiedzę oraz sprawdzone rady i rozwiązania. Po wydarzeniu, o którym dzisiaj mowa, niewątpliwie jesteśmy przygotowani na wyzwania, jakie rzuci rok 2022 w kwestii bezpieczeństwa IT w firmach i organizacjach.

advancedthreatsummit

23 listopada mieliśmy okazję uczestniczyć w konferencji poświęconej szeroko pojętemu bezpieczeństwu IT w przedsiębiorstwach, ale nie tylko. To był intensywny dzień pełen wartościowych wykładów zgodnych z hasłem przewodnim tegorocznej edycji wydarzenia „Back to basics, czyli czas na zmianę cyberstrategii”. Advanced Threat Summit to jedna z największych i najważniejszych konferencji cybersecurity w Polsce. Tym bardziej cieszy nas fakt, że mogliśmy pojawić się tam jako partner merytoryczny, podzielić się naszym punktem widzenia i doświadczeniami związanymi z poruszaniem się w cyberprzestrzeni, zebrać garść cennych inspiracji i świeżego spojrzenia w kwestii cyberbezpieczeństwa. Udało nam się nawet zagrać w golfa. 😉

advancedthreatsummit

Debaty oraz prezentacje uświadomiły nas, jak kluczowe jest ciągłe poszerzanie świadomości w temacie IT, a także nauka dobrych i bezpiecznych praktyk poruszania się w cyberprzestrzeni. Najbliższe lata powinny znaleźć się pod znakiem automatyzacji procesów zabezpieczających firmowe systemy oraz skuteczną i konsekwentną realizacją przemyślanej cyberstrategii.

Nasz CEO – Paweł Chudziński, miał okazję wziąć udział we wtorkowej dyskusji na temat Zero Trust. Debata dotyczyła wdrożenia tej zasady jako potencjalnego rozwiązania problemów związanych z cyberbezpieczeństwem. Rozmowa poruszała także temat tożsamości cyfrowej i jej znaczenia w kontekście bezpieczeństwa użytkownika. O architekturze Zero Trust możecie poczytać więcej na naszym blogu oraz w mediach społecznościowych.

Konferencja Advanced Threat Summit okazała się wydarzeniem dostarczającym cenną wiedzę, która jest niezwykle istotna dla nas – osób, których celem jest niesienie pomocy klientom i rozwiązywanie realnych problemów związanych z bezpieczeństwem IT w firmach. Wykłady oraz spotkania z ekspertami utwierdziły nas w przekonaniu, że działania jakie podejmujemy są słuszne i zgodne z nowoczesnymi trendami.

Wydarzenie to dla naszego zespołu było również okazją do integracji, wspólnego rozważania problemów i wyzwań rzuconych przez dynamicznie rozwijającą się cyberprzestrzeń. Dziękujemy za taką możliwość i mamy nadzieję – do zobaczenia za rok!

5/5 - (1 vote)